Objevte půvab dolních chaber!

Dolní Chabry bývaly starobylou osadou, zmiňovanou již v 11. století. Dnes jsou moderní a populární rezidenční městskou částí s charakterem vilové čtvrti, disponující jak skvělou dostupností do centra metropole, tak blízkostí přírody, ale i plnou občanskou vybaveností. Jedinečnou kombinaci zdravého a bezpečného životního prostředí pro Vás i Vaši rodinu doplňuje množství míst pro aktivní trávení volného času i relaxaci v okolní zeleni. Chabry jsou jednoduše ideální lokalitou pro moderní a bezpečný život jednotlivců, párů i rodin.

Váš nový domov je dostupný 24 hodin denně. Využít můžete městských autobusů, na tramvaj či metro Kobylisy se dostanete během několika minut a autem do centra Prahy za čtvrt hodiny, stejně tak jako na pražský okruh nebo dálnici D8.

Dolní Chabry disponují plnou občanskou vybaveností. Naleznete zde vše, co potřebujete pro svůj pohodlný a aktivní život, od mateřské a základní školy přes obchody po zdravotnické zařízení a fitness stezku, cyklostezku a dětská hřiště, či restaurace. Na procházky se můžete vydat do Přírodního parku Draháň – Troja, který se Vám bude rozkládat doslova za zády. Příjemnou alternativou jsou Bohnické a Čimické údolí, ZOO Troja nebo Botanická zahrada.

Mapa občanské vybavenosti